Svatý Valentýn – den zamilovaných, je oslavou nejen lásky, která má mnoho podob, ale také přátelství a kamarádství.
Děti ve školní družině vyráběly přáníčka, ale také dárečky – krásnou voňavou růžičku, dárkovou tašku a vázičku. Všichni měli radost, že mohou obdarovat toho, koho mají rádi – maminku, tatínka, babičku, dědu, sourozence nebo třeba kamaráda. Také jsme si připomněli, že můžeme potěšit každý den – třeba jenom tím, že se na někoho hezky usmějeme.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…