10.12. 2018

ŠD - Stezka odvahy

V úterý 4. 12. jsme se s dětmi sešli v 16 hodin ve školní družině.

Pro děti jsme měli připravené mikulášské dílničky a slibovanou stezku odvahy. Děti si vyrobily andělíčky a ozdobily perníčky.

Když bylo vše hotovo, děti si snědly svačinku a netrpělivě čekaly na stezku. Poté, co se dostatečně setmělo, vyrazili jsme do Sejkorova parku. V parku měly děti za úkol jít po světýlkách a v cíli najít poklad. Stezku všechny děti odvážně zvládly a za odměnu dostaly bonbon.

Velice nás potěšilo, že se opět přidaly i děti ze 4. třídy.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…