15.11. 2019

ŠD - Stezka odvahy

Ve středu 6. listopadu jsme se s dětmi sešli v 16 hodin ve školní družině, abychom si společně užili pěkný podvečer.

Nejdříve jsme vyráběli různá halloweenská strašidýlka, a když se setmělo, tak jsme vyrazili na stezku odvahy.

Stezka byla nachystaná v budově ZŠ, kde nám děti z 5. třídy pomohly se zadáváním úkolů během cesty. Konec stezky byl v tělocvičně a tam se na závěr děti podepsaly u vydlabané dýně.

Za odměnu paní vychovatelka Zimová pro děti upekla muffiny.

Děti odcházely domů plné dojmů a s úsměvem na tváři, což je pro nás vychovatelky, ta nejlepší odměna.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…