V prvních měsících školního roku nám počasí přálo, a tak jsme co nejvíce využívali sportovního hřiště, které máme hned za školou. Uskutečňovali jsme různé sportovní aktivity jako jízdu na kolečkových bruslích, jízdním kole a hráli míčové hry. U dětí vítězila především vybíjená a kopaná. Samozřejmě jsme se protahovali i na prolézačkách a stavěli stavby na pískovišti. Využili jsme také altánu, kde si děti kreslily. Děti si strávený čas ve venkovním prostředí moc užily.
Vychovatelka ŠD Skála
Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…