S dětmi jsme díky tomu, že nám celý říjen přálo počasí, co nejvíce času trávili na multifunkčním sportovním hřišti, které se nachází přímo u naší školy. Děti mohly hrát různé sportovní hry jako například kopanou, vybíjenou i florbal. Využili jsme také kolečkové brusle a kola. Venkovní aktivity dle mého názoru pozitivně ovlivňují zdraví dětí a zlepšují jejich vztah a rozvoj ve sportu. Děti jsou za tyto možnosti moc rády.
Vychovatelka ŠD Skála Eva Langrová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…