Celoroční projekt pro 4. oddělení ŠD Skála bude pro letošní rok rostlinstvo. Na měsíc září a říjen jsme si vybrali ovoce, které se v těchto měsících sklízí. Popovídali jsme, co všechno můžeme na podzim sklízet a říkali si o ovoci básničky a říkanky. Vybrané ovoce a to jablko a hrušku jsme výtvarně ztvárnili. Dětem se výtvory zdařily.
Vychovatelka ŠD Skála
Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…