Se začátkem školního roku nastoupilo do školní družiny mnoho nových dětí. Abychom se všichni lépe poznali, připravili jsme pro děti odpoledne plné her na seznámení s názvem „POZNÁVÁME NOVÉ KAMARÁDY.“ Děti si zahrály hry s padákem a s míčem, hru „Jedu vlakem“ a „Elektrika.“
Všem dětem přejeme, aby se jim ve škole i ve školní družině líbilo a domů odcházely spokojené.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…