3. května jsme prožili prima odpoledne. Vyráběli jsme placky a magnetky ke Dni matek. Nejprve si děti na připravená kolečka namalovaly nějaký motiv – nejčastěji se objevovaly srdíčka a kytičky. Pak už to byla práce Andrejky. A kdo nám tuto akci nabídl? Klub pro děti a mladé PROSTOR PRO. Andrejka a David jsou velice vstřícní, mladí lidé a dokázali děti zaujmout. Těšíme se na další spolupráci.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…