27.02. 2018

ŠD - Olympiáda

Tak a je to za námi. Letošní ZIMNÍ OLYMPIÁDA skončila pro naše sportovce úspěšně. Vybojovali krásných 7 medailí.

I my, ve školní družině jsme si s dětmi o olympiádě povídali, vyráběli a nakonec si i zasoutěžili. Bohužel sněhu jsme se nedočkali, proto musela naše olympiáda proběhnout v prostorách družiny.

V 1. oddělení na děti čekal závod na běžkách.

Ve 2. oddělení musely děti zvládnout krasobruslení.

Ve 3. oddělení si děti zahráli carling.

Všechny disciplíny se dětem povedly, a tak už jenom zbývalo vybarvit si medaile a dojít si pro sladkou odměnu.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…