V pondělí 5. prosince nebyly ani děti ze ŠD Skála ochuzeny o Mikuláše, čerty a anděly. Některé děti se přeci jenom trošičku bály a vyžadovaly moji ochranu, ostatní statečně vyčkávaly příchodu nadpřirozených bytostí. Kdo měl nějaký ten restík, tak se vykoupil básničkou nebo písničkou. Nakonec se přidaly i další děti, jelikož se chtěly Mikulášovi pochlubit. Odměnou pro všechny byla sladká dobrota. Myslím si, že pro děti to byla zajímavá zkušenost a příjemné strávené odpoledne.
Vychovatelka ŠD Skála
Eva Jelínková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…