14.06. 2019

ŠD - Med a včely

V další fázi celoročního projektu jsme si povídali o MEDU a VČELKÁCH.

Pátrali jsme v paměti, co vše o medu víme, jak se vyrábí, kdo všechno se podílí na výrobě medu, že se dá uplatnit ……. nejen v kuchyni, ale i v kosmetice. Zjišťovali jsme si informace na internetu pomocí školních tabletů.

V zimních měsících jsme si k tomuto tématu předběžně ozdobili medové perníčky – se zdobením se zapojila i p.uč. Jitka Šveidlerová a nyní jsme si vypracovali pracovní listy a nakreslili obrázky.

Zakončením byla návštěva včelaře v SZeŠ se školou.

Tereza Zimová, DiS.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…