Pro tento školní rok jsem si pro děti ze školní družiny připravila celoroční projekt „MÁME RÁDI ČESKO.“
S dětmi jsme si řekli a ukázali údaje o naší republice, např. jaké je naše hlavní město, se kterými státy ČR sousedí, na kolik krajů je ČR rozčleněna apod.
Poté jsme si přečetli, jaké jsou státní symboly ČR. V průběhu seznamování s naší republikou jsme si vyrobili vlajku ČR, velký státní znak ČR a korunovační klenoty.
Na závěr na děti čekal lehký testík, za který byly odměněny.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…