Ve středu 7. 12. byla naše družina Erbenova pozvána do Pobytového střediska na loutkové divadlo.
Tak jako vloni, pro nás přijel autobus, který nás do POS odvezl.
Pohádka O perníkové chaloupce od Loutkového divadla Kozlík, byla velice pěkná a dětem se moc líbila.
Na závěr jsme si mohli všechny loutky prohlédnout a pohladit.
A pro děti ze školní družiny mělo POS přichystané ještě jedno překvapení v podobě vánočních perníčků. Ty dětem zmizely v bříškách než bys řekl „švec“.
Tímto bychom rádi POS poděkovali za pěkné odpoledne.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…