S dětmi jsme si povídali, že je třeba v zimním období pomáhat zvířátkům. My už začínáme podzimem, kdy s dětmi sbíráme kaštany a žaludy, které nosíme do nedaleké hájovny. Děti pomáhají sypat semínka slunečnice do krmítek na svých zahrádkách či balkonech. Naše družina jako každý rok chodí krmit kačenky, které jsou na řece blízko naší školy. Děti to dělají s láskou a moc rády.
Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…