Doba nadešla a ve všech odděleních se začaly objevovat princezny, různá zvířátka, piráti, a spousta jiných krásných masek, které byly všechny odměněny drobnou sladkostí.
Aby si to děti náležitě užily, připravili jsme pro ně v jednotlivých třídách různé hry – děti navlékaly korálky, házely kroužky na terč, stavěly komíny z kostek, zahrály si hru „Rychlé prsty“, kde musí použít logické myšlení, přebíraly hrách a fazole a různé jiné.
Karneval jsme zakončili tancem na námi velmi dobře známé pohádkové písničky.
Tereza Zimová, vychovatelka ŠD
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…