Během měsíce února proběhly v ŠD Erbenova karnevaly.
Letos si bohužel každé oddělení připravilo karneval a soutěže samo.
Všechny děti si s nadšením vyrobily krásné masky a zúčastnily se soutěží – skáču jako žába, hbité prsty, navlékání korálků, skládání obrázků, stavění věží z kostek, zlatá brána, židličkovaná, soutěž o nekrásnější masku apod.
Karnevalová odpoledne si všechny děti moc užily, stejně jako diskotéky, které karnevaly ukončily.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…