Druhým zvířetem, o kterém jsme si v rámci celoročního projektu o zvířatech povídali, byl ježek. Nejprve jsme si přečetli kapitolu z knížky o kocouru Modroočkovi, v níž se objevil odvážný ježek Franta Šramota, a poté jsme mluvili o tom čím se ježek živí, kde žije a kde se ukrývá během zimy. Zajímavé povídání děti naladilo k tomu, aby si nějaké ježky vyrobily.
ŠD Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…