25.03. 2023

ŠD - Jarní kytičky

S příchodem prvního jarního dne jsem s dětmi pozorovala změny v přírodě. Viděli jsme, jak se na zahrádkách začínají objevovat první jarní kytičky. Při vycházkách do zámeckého parku děti rozpoznávaly sněženky, bledule a talovíny. Děti byly tou krásou opravdu uchvácené. Věříme, že přicházející jaro má pro nás nachystané ještě další kouzla s přírodou, přičemž už se moc těšíme na jejich spatření a objevování.

                                                           Vychovatelka ŠD Skála Eva Jelínková

Více fotografií

Atletický čtyřboj staršího žactva - okresní kolo

Nejenže jsme se zúčastnili, ale my jsme i vyhráli. Ve…

Atletický čtyřboj mladšího žactva

Okresní kolo V letošním roce měla organizaci čtyřboje v mladší kategorii na…

Memoriál Václava Cífky 2023

… očima tříd Memoriál Václava Cífky 5.5.2023 – aneb  šesťákům…