V přírodě se během května a června rodí spousta mláďat.
Ve středu 24. května jsme pro děti ze ŠD Erbenova připravili hru, kde se děti dozvěděly informace o tom, jak se zvířecí druhy starají o svá mláďata. Také se zamyslely nad tím, co všechno děti (mláďata) potřebují od dospělých.
Děti měly za úkol obejít 10 stanovišť a vyplnit tajenku. Poté si společně zahrály hru „Já mám, kdo má,“ kdy měly předvést určené zvíře buď zvukem, nebo pohybem.
Odpoledne se krásně vydařilo a děti odcházely domů plné dojmů, nových informací a s úsměvem na tváři.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…