30.01. 2022

ŠD - Hrátky se sněhem

Po páteční nadílce sněhových vloček se děti těšily na bobování, ale kvůli pondělní oblevě jsme si bohužel sněhových radovánek neužili, jak jsme si původně představovali. Alespoň při procházce do zámeckého parku si děti ze zbytků sněhu postavily sněhuláky. Dětem velmi prospěl pobyt na čerstvém vzduchu a budeme věřit, že v blízké době napadne sněhu více, abychom si mohli konečně zabobovat a vytvořit i jiné stavby.

                                                                                                                                                    Vychovatelka ŠD Skála

                                                                                                                                                    Eva Langrová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…