Po páteční nadílce sněhových vloček se děti těšily na bobování, ale kvůli pondělní oblevě jsme si bohužel sněhových radovánek neužili, jak jsme si původně představovali. Alespoň při procházce do zámeckého parku si děti ze zbytků sněhu postavily sněhuláky. Dětem velmi prospěl pobyt na čerstvém vzduchu a budeme věřit, že v blízké době napadne sněhu více, abychom si mohli konečně zabobovat a vytvořit i jiné stavby.
Vychovatelka ŠD Skála
Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…