14.06. 2021

ŠD - Ekologie


Další vydařené odpoledne prožily děti ve školní družině v pátek 14. května. Předešlá hodina ekologie se dětem moc líbila, pokusy s gumovými medvídky, nafukovacím balónkem či gumovým vejcem, děti nadchly. A tak se těšily na další pokračování. A co se dělo? Vytvářeli jsme velkého bublinového hada a černobílé tanečky. Proč byl pepř k nafouknutému balónku přitahován, proč jednotlivá zrníčka pepře zůstaly na balónku? Proč k vyfukování bublin nestačí čistá voda, a musíme přidávat saponát? Na tyto otázky dostaly děti odpověď a vše si mohly vyzkoušet. Odpoledne bylo velice zdařilé a děti odcházely domů natěšené, že si pokusy doma s rodiči zkusí znovu.

                                                                                                 

Mgr. Jitka Šveidlerová  ŠD - Erbenova

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…