Opět po roce k nám do ŠD na Skále zamířil Mikuláš s čertem a andělem. Děti se na ně těšily, ale zároveň se trošičku bály. Nakonec se většina rozhodla říct nějakou básničku a někteří odvážlivci dokonce i zazpívali. Všichni byly andělem odměněny a nastalo loučení. Pro děti to byl zážitek a budou na pohádkové bytosti rády vzpomínat.
Vychovatelky ŠD Skála
Eva Langrová a Markéta Kundrátová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…