Když v lednu napadl sníh, bylo to fajn a děti se mohly venku pěkně vyřádit. Bohužel sněhová nadílka dlouho nevydržela, a když přišla obleva, nemohli jsme již vyrazit za zimními radovánkami.
Vymysleli jsme si tedy s dětmi, že nacvičíme divadlo.
Každý „herec“ dostal zvířecí masku a společně jsme zinscenovali hru
„O ztraceném papouškovi.“
Divadlo děti moc bavilo a určitě brzy nazkoušíme novou pohádku.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…