Víte, že 18. ledna je Světový den sněhuláků? Postaral se o to německý nadšenec Cornelius Grätz, který vlastní největší světovou sbírku figurek sněhuláků. Tak jsme si i my ve školní družině tento svátek připomněli. A protože zima je zatím letos na sníh skoupá, vyrobili jsme si sněhuláky z papíru. Některé děti si zhotovily sněhuláčkové záložky do knih, jiné si zkusily sněhuláka namalovat, nebo vyrobit. Nadšení z vyrobených sněhových kamarádů bylo velké a díla se opravdu povedla. Stejně ale tajně doufáme, že ještě napadne sníh a budeme válet opravdové sněhové koule.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…