Letošní oslavu DNE DĚTÍ jsme si připravili trochu netradičně – putováním po Zeměkouli.
Navštívili jsme Austrálii, kde si děti zahrály na klokany (závodily ve skoku v pytli). Poté se přesunuly do Afriky navlékat korále, do Ameriky „sázet“ brambory a nezapomněli jsme ani na Asii, kde děti sbíraly „kávu“.
Odpoledne se nám pěkně vydařilo a pro nás vychovatelky, byly rozesmáté dětské tváře ujištěním, že se dětem soutěže líbily.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…