Prvního června slaví všechny děti svůj svátek. My jsme si tento den připomněli o něco později – v pondělí 4. června. Slunečné odpoledne jsme vyplnili soutěžemi o drobné ceny. Každý si vyzkoušel jízdu zručnosti na kole, přenášení míčku na tenisové pálce a hod na cíl. Všichni byli za své výkony odměněni. Na fotografiích můžete vidět, s jakým zápalem se děti do soutěží pustily.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…