Pátek byl čertovský den nejen ve škole, ale i ve družině. Zavítal k nám Mikuláš s čerty a anděly. Mikuláš si k sobě zavolal hříšníky, kteří andělům zazpívali nebo splnili tresty od čertů. A aby si všichni také trochu po čertovsky zařádili, zazpívali jsme si a společně zatančili několik čertovských tanečků. Než se s dětmi Mikuláš a jeho kamarádi rozloučili, předali dětem nadílku v podobě bonbónů, protože kornout sladkostí už děti dostaly ve škole. Zábavné čertovské odpoledne se dětem líbilo, a pokud se někdo zpočátku trochu bál, strach ho jistě brzy opustil.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…