Tak jako každý rok, i letos, nás do školní družiny přišli navštívit čerti, andílci a Mikuláš.
S sebou si přinesli seznam, kde měli uvedeny hodné děti, ale také „zlobidýlka.“ Ty se musely z pekla vykoupit básničkou nebo písničkou. Na hodné děti čekala sladká odměna.
Děti si odpoledne užily, některé se slzičkami v náručích paních vychovatelek, jiné se nechaly dobrovolně strčit do pytle. Ale i tak bylo ve družině veselo.
Jitka Bezdíčková, vedoucí ŠD
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…