10.12. 2019

ŠD - Čerti ve družině

Tak jako každý rok, i letos, nás do školní družiny přišli navštívit čerti, andílci a Mikuláš.

S sebou si přinesli seznam, kde měli uvedeny hodné děti, ale také „zlobidýlka.“ Ty se musely z pekla vykoupit básničkou nebo písničkou. Na hodné děti čekala sladká odměna.

Děti si odpoledne užily, některé se slzičkami v náručích paních vychovatelek, jiné se nechaly dobrovolně strčit do pytle. Ale i tak bylo ve družině veselo.

Jitka Bezdíčková, vedoucí ŠD

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…