Pro děti ze školní družiny – II. oddělení jsem si pro letošní školní rok vybrala projekt Poznáváme krásy České republiky. V úvodní části jsme si vyprávěli o zážitcích z prázdnin. Část dětí navštívila známá i méně známá místa České republiky, některé děti byly s rodiči v zahraniční destinaci. Povídání bylo velice zajímavé, děti přinesly magnetky i jiné suvenýry z cest. Jeden chlapec měl perfektně zpracovaný turistický deníček s fotografiemi a razítky. První jízda metrem, či první výstup na Stezku korunami stromů na Lipně, návštěva různých hradů a zámků, koupání a další zajímavé akce – děti s nadšením sdělovaly své zážitky. Poté jsme uspořádali výstavku donesených suvenýrů, některé děti své dojmy i výtvarně vyjádřily.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…