V letošním roce jsme se s dětmi rozhodli, že v rámci celoročního projektu se budeme zabývat zvířaty. Na úvod jsme si popovídali o našich domácích mazlíčcích. Děti vyprávěly své zážitky, které společně s mazlíčky prožívají a poté se je snažily nakreslit. Jejich výtvory i přes převahu prvňáčků byly velmi povedené. Děti toto téma zaujalo. Vyprávěly a kreslily s nadšením a chutí. Na závěr jsme si přečetli kapitolu z knížky O pejskovi a kočičce.
ŠD Skála
Eva Langrová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…