12.05. 2024

ŠD - Čarodějnice

Poslední dubnový den, který letos připadl na úterý, je ve znamení čar, kouzel a ohňů. V tomto den je tradicí obléknout si kostým čarodějnice. Pro děti jsem si nachystala čarodějnické soutěže. Děti házely košťátkem na cíl, házely myší do koše, chytaly pavouky, míchaly čarodějnické nápoje a shazovaly netopýří kuželky. Soutěživého ducha děti nezapřely.   Společně jsme si to užili a děti za svoje výkony byly na konci odměněny sladkou cenou.

                                                                               

Eva Jelínková, vychovatelka ŠD Skála

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….