16.01. 2017

ŠD - Bobování

Konečně se děti dočkaly a sněhová nadílka je tady. Kdo totiž nebyl o vánočních prázdninách na horách, sněhu si moc neužil. Proto jsme s dětmi neváhali a využili prvních sněhových vloček a vyrazili na nedaleký „Barťák“. Užili jsme si nejenom bobování, sáňkování, jízdy na lopatě, ale postavili jsme si i sněhuláky. I přes větší mráz, který dětem vůbec nevadil a pro děti to bylo příjemné prožití tří dnů. Doufám, společně s dětmi, že si sněhu ještě užijeme.

Eva Langrová vych.ŠD Skála

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…