Ve středu 9. listopadu jsem s dětmi ze 3. oddělení ŠD Erbenova navštívila výstavu o Domácím hospici Setkání, která je doplněna výtvarnými pracemi dětí na téma ANDĚLÉ.
Některé děti vyrobily nebo namalovaly anděla pro tuto výstavu, proto nám svůj výtvor mohly ukázat na místě. Celou výstavu jsme si pečlivě prohlédli a na závěr každý vybral jednu práci, která se mu nejvíce líbila. Číslo výtvarného díla děti napsaly na lístek a vhodily do schránky.
A teď již netrpělivě čekáme, který anděl získá nejvíce hlasů.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…