Právě je to jeden rok, co se naše škola přihlásila do projektu Recyklohraní. Součástí tohoto projektu je i a , které můžete do školy v průběhu celého roku nosit.
A kolik baterií jste za rok nasbírali? Baterie jsme odevzdali společnosti Ecobat k odborné likvidaci a ve škole teď máme prázdné zelené boxy, které čekají na to, že je opět naplníte.
Nejpilnější sběrači vybitých baterií za uplynulý rok jsou Adéla Hynková a Markéta Vondráčková z VIII.A.
Markéta Karásková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…