21.12. 2012

Sběr vybitých baterií pokračuje!

Právě je to jeden rok, co se naše škola přihlásila do projektu Recyklohraní. Součástí tohoto projektu je i a , které můžete do školy v průběhu celého roku nosit.

A kolik baterií jste za rok nasbírali? Baterie jsme odevzdali společnosti Ecobat k odborné likvidaci a ve škole teď máme prázdné zelené boxy, které čekají na to, že je opět naplníte.

Nejpilnější sběrači vybitých baterií za uplynulý rok jsou Adéla Hynková a Markéta Vondráčková z VIII.A.

Markéta Karásková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…