24.03. 2022

Sběr starého papíru

ZŠ Palackého náměstí ve dnech 6. až 8. 4. 2022 od 7.00 do 15.30 hodin

ZŠ Drtinova ve dnech 6. až 8. 4. 2022 od 6.00 do 15.30 hodin.

Před budovou ZŠ Komenského bude připravený kontejner ve dnech 4. až 8. 4. 2022, do kterého je možné složit papír tímto způsobem:

Do označených kovových beden pouze noviny, časopisy, letáky a ostatní měkký papír bez provázků a kartonu. Za karton je považován i tvrdší papír, jako třeba kreslící čtvrtka.

Do dalších označených beden bude možné složit kartony a smíšený papír.

Pokud se bedny naplní, ukládejte celé vytříděné balíčky volně do kontejneru. Po naplnění bude kontejner vyměněn za prázdný.

V kontejneru jsou připraveny nůžky a nůž na odstranění provázků a lepicí pásky.

Pouze za vytříděný papír získá škola finanční prostředky, které budou použity na odměny pro děti.

Děkujeme za vytřídění.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…