03.12. 2019

Šachy

22.11.2019 se v Rychnově nad Kněžnou konal Okresní přebor škol v šachu. Soutěž proběhla v prostorách Sportovní haly Romana Šebrleho při Gymnáziu F. M. Pelcla.

Naši školu reprezentovala dvě družstva. Žáci 1. stupně v sestavě Veronika Stojanová, Diana Čejková, Radovan Hladký a Kristýna Špačková se umístili na třetím místě, žáci 2. stupně Vojtěch Janeček, Jakub Chaloupek, Matěj Hladký a Michal Hovorka byli druzí. Do krajského kola postoupilo pouze družstvo starších žáků, přesto si obě družstva zaslouží pochvalu za vysoké nasazení a snahu vyhrát.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…