Po výborném výkonu v okresním kole šachového přeboru se družstvo starších žáků naší školy, ve složení F.Fiala, M.Slavík, D.Finger, M.Hlaváček, probojovalo do krajského kola. V těžké konkurenci nejlepších šachistů z celého kraje se tito žáci snažili o co nejlepší umístění, ale i přes obrovskou snahu to už na další postup nestačilo a skončili na pěkném osmém místě.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…