„Zkusili jste si někdy zahrát roli Rusalky nebo vodníka?“ Žáci ze třídy 5.A si při hodině čtení ve skupinách vyzkoušeli dramatizaci části literárního textu opery Rusalka od Antonína Dvořáka. Pojetí ve skupinách bylo různorodé, někteří si přinesli obleky pro autentičnost rolí, jiní i bez obleků ztvárnili roli naprosto přesvědčivě, že by jim mnozí herci či herečky mohli závidět. Filip Dubský v roli Ježibaby neměl konkurenci. Hodinu jsme si všichni moc užili a já se již dlouho tak od srdce nezasmála.
Mgr. Martina Burdová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…