I letos se naše škola bude účastnit projektu Recyklohraní. Prvního úkolu se tentokrát ujala 6.B. Měli za úkol vypátrat nejbližší sběrné místo použitých baterií. Zjistili, že se jedná o prodejnu elektrospotřebičů TELUX. Prodejnu navštívili a vše vyfotografovali. Dále byla součástí úkolu křížovka. Byla poměrně náročná, ale když dali hlavy dohromady, tajenku nakonec přeci jen vyluštili.
Připomínám, že všichni mohou do školy přinést vybité baterie a dát je do boxu, který je umístěný v učebně JAZ3.
M.Karásková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…