V pondělí 26.3.2018 k nám přijeli lektoři projektu Recyklohraní. V programu nám vysvětlili pojem recyklace, získali jsme informace ohledně šetření energie, využívání nerostného bohatství a znečišťování okolního prostředí. V poslední části byla aktivita zaměřená na rozpoznávání materiálů elektrických spotřebičů.
Anna Marie Valášková, 8.B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…