Na poslední středu tohoto školního roku si studentky a studenti SZeŠ v Kostelci n. O. pro žáky prvního stupně připravili program s názvem Putování za přírodou. Děti si mohly na několika stanovištích vyzkoušet své znalosti o přírodě, poznávat zemědělskou techniku, odhalovat chutě různých potravin i se třeba zdokonalit v hodu šiškou na cíl. Na konci děti dostaly sladkou odměnu a měly možnost si pohladit králíky a sledovat jejich výkony při sportovní disciplíně, kterou je „králičí hop“. Za hezky připravený dopolední program patří organizátorům velké poděkování.
Magdalena Vladíková, AP
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…