27.07. 2016

Putování za přírodou

Již po několikátý rok nám závěr školního roku zpestřují pod vedením svých učitelů studenti „zemědělské školy“. Letos pro žáky 1. – 3. ročníků připravili zajímavé putování přírodou. V tříčlenných hlídkách absolvovali stanoviště, u kterých plnili úkoly z různých oblastí týkajících se přírody živé i neživé. Četli ve stopách zvířat, poznávali stromy, pojmenovávali mláďata, napodobovali pohyb zvířat aj. Za své snažení byli všichni odměněni zlatou medailí a pamětním listem. Počasí nám přálo a putování jsme si příjemně užili.

B.Kuncova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…