Procházka třeťáků městem
V hodinách prvouky se učíme o místě, kde žijeme. Abychom si jenom nepovídali a neprohlíželi obrázky, šli jsme se na významné budovy a zajímavá místa podívat v reálu. Někteří z nás si dokonce některých objektů všimli poprvé, přestože kolem nich denně chodíme. Vycházka se nám velmi líbila.
Žáci 3. B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…