05.06. 2015

Prvouka se zvířátka

Protože jsme končili velkou kapitolu o zvířatech, domluvili jsme se, že si každý bude smět přinést do školy svého mazlíčka. Každý chovatel popsal jeho stavbu těla, sdělil nám, jak o něj pečuje, jaké má mazlíček potřeby a taky, jak si s ním hraje. My ostatní jsme mu pak pokládali otázky, které nás o jeho kamarádovi napadaly a zajímaly. Ve třídě jsme měli pudlíka Waliho, britského whiskas kocoura Čaka a britského modrého kocoura Vendu, dále džungarské křečíky Graceho a Bonyho, pískomily Prince a Princeznu, Bárta a Lízu se 3 dětmi, králičici Minyi a také andulky Perličku a Honzíka. Moc se nám to líbilo, protože jsme si s nimi mohli pohrát. Musíme také ale poděkovat rodičům, kteří byli velice vstřícní a zvířátka si ze školy vyzvedli, abychom je příliš neunavili.

třída 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…