25.05. 2015

První pomoc v pátých třídách

Další plánovanou aktivitou v rámci projektu „Bezpečně do školy“, který od dubna probíhá na 1. stupni naší školy, byl kurz první pomoci. Pomocí interaktivních prezentací určených pro 5. třídy byli žáci seznámeni s tím, co vše můžou udělat pro nemocného nebo zraněného člověka, aby mu pomohli nebo zachránili život. Důraz byl kladen především na zvládnutí přivolání pomoci. Poté si děti vyzkoušely ošetření různých zranění.

Mgr. Markéta Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…