22.09. 2014

První den ve škole

prvnak

Ve třídách na ně čekaly připraveny učebnice, pracovní sešity a další pomůcky, které jim pomohou zvládnout nástrahy 1. ročníku. Ve třídách je přivítala třídní učitelka Mgr. Iva Kozlová, Mgr. Hana Dosedlová a Mgr. Jiří Tměj.

Popřát hodně úspěchů přišel i pan ředitel Mgr. Jiří Němec a zástupci města Ing. Luboš Lerch a paní Ivana Matyášová.

Po krátkém seznámení se školou a třídou se děti v doprovodu rodičů rozešly domů, aby další den mohly plnohodnotně prožít ve škole.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…