26.09. 2018

První den ve škole

  1. září slavnostně nastoupili malí prvňáčkové do školy. U některých byly patrné stopy obav z neznámého, u někoho ukápla i slzička, ale v průběhu první vyučovací hodiny se pozvolna rozjasnila tvář úplně všem. Dílem k tomu přispěl příslib, že škola není jen nudné učení, ale spíš dílna, kde se poznává, tvoří, zpívá a cvičí a vytváří se kamarádská pouta, která mohou být i celoživotní. Svůj podíl na rozesmátých tvářích prvňáčků mají také dárečky, o které se postaralo vedení města a sladký kornout od Klubu rodičů. Podpořit děti na jejich velkém startu přišli také pan ředitel s paní zástupkyní pro 1. st. a pan místostarosta Kytlík s paní Matyášovou. Hodně radosti, milé děti, na vaší cestě za poznáním.

Tř. uč. 1.A a 1.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…