V pátek 19. 1. 2024 jsme se vydali na naši další cestovatelskou zastávku, tentokrát až na jižní pól. Nejprve jsme se seznamovali s informacemi z tohoto kontinentu. Objevovali jsme zvířata, která zde žijí. Zjišťovali jsme, co je ledoborec, jaká je vlajka, proč je tam pořád zima, co je polární den a mnoho dalšího. Všechno jsme pak využili ke tvoření naší „malé, velké Antarktidy“. Děti jsou neskutečně šikovné a plné nápadů. Vzniklo nám hotové veledílo J. Posuďte sami.
Monika Kovaříčková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…