V rámci Prv, PV a VV děti procvičovaly učivo o lidském těle. Při skupinové práci tvořily plakát s popisem částí těla, ve dvojicích se domlouvaly nad problematikou lidských smyslů a v neposlední řadě se zabývaly pestrou výživou a zdravým životním stylem. Výsledky všech činností se odvíjely od vzájemné spolupráce a domluvy, což se dětem celkem dařilo a z vykonané práce měly radost.
B.Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…