V hodinách přírodovědy 4. ročníku jsme se zabývali ekosystémy České republiky. Snažili jsme se co nejvíce času trávit v přírodě a ekosystémy poznávat v praxi. Na konci školního roku jsme tak strávili celé dopoledne a zaznamenávali jsme svá pozorování do pracovních listů. Postupně jsme prozkoumali tyto ekosystémy – řeka, louka, les, rybník, pole. Všímali jsme si rostlin, které tam rostou, a živočichů, kteří tam žijí. Lupa a dalekohled byly našimi velkými pomocníky. Moc jsme si to užili a už se těšíme na naše další bádání.
Žáci 4. B a Šárka Špačková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…